Zdrowie

Przechowywanie wody w szkle jest niewątpliwie najzdrowszym sposobem sprawdzonym przez setki lat. Butelki szklane w porównaniu do plastikowych butelek nie uwalniają do wody szkodliwych substancji.

Przyroda

Korzystając z butelek Drinkit chronisz przyrodę, ponieważ w przeciwieństwie do plastikowych butelek nie są przeznaczone wyłącznie do jednorazowego użytku. GO GREEN :)

Zawsze z Tobą

Butelkę Drinkit można zabrać ze sobą do pracy, szkoły lub w podróż. Wypełniona może być czymkolwiek chcesz. Drinkit smakuje inaczej i lepiej!

Szkło

Szkło

Wybierz jeden z trzech rozmiarów:

  • mały 330ml
  • średni 500ml
  • duży 700ml

Butelki mają piaskowane logo i mogą być myte w zmywarce

Pokrowiec na Drinkitce

Pokrowiec

Neoprenowa osłona chroni butelkę przed rozbiciem, więc nie martw się jeśli upadnie. Dodatkowo neopren będzie utrzymywać napój w butelce przyjemnie chłodny w upalne dni lub pozwoli dłużej zachować ciepło w te trochę chłodniejsze. Można prać w pralce.

Víčka pro Drinkitku

Zamknięcie

Drewniane z plastikową wkładką dla łatwej konserwacji (zamyka się jak zwykła zakrętka).

Szczotka z końskiego włosia do czyszczenia butelki Drinkit

Szczotka

Szczotka z włosia końskiego utrzymuje butelkę Drinkit idealnie czystą.

 
Wzór

Wzór

Wybierz swój ulubiony wzór a już za parę dni będziesz mieć swój Drinkit w domu!

Dodaj własny wzór

Twój design

Na butelkach Drinkit można opisać to co chcesz! Wystarczy wybrać gotowy wzór dostępny w e-shop i w ramce wpisać swój tekst.

A może masz swoją propozycję? Możesz wybrać spośród różnych kolorów i skontaktować się z nami na adres biuro@letsdrinkit.pl lub nr tel. +48 509 071 066, który również dostępny jest w zakładce KONTAKT.

Daj nam temat na stworzenie swojej butelki Drinkit.

 

Dla firm

Oferujemy również design z logo firmy. Dla klientów biznesowych tworzymy butelki Drinkit indywidualnie, zgodnie z życzeniem.

Więcej

Drinkit dla firm